Nowy temat Odpowiedz  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 03 paź 2019, 13:32 
Offline
Szeregowy
Szeregowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2017, 23:38
Posty: 39
Typ strzelca: Nie sprecyzowany
Hej, pisze do was z taka prośbą, w kwietniu padła firma w której pracowałem i niestety nie otrzymałem od nich pieniędzy łącznie licząc za jakieś przepracowane 5 miesięcy, zacząłem pracować w branży filmowej ze znajomym który okazał się szują i mnie oszukał na trochę kasy... stwierdziłem ze nie ma sensu wojować bo i tak pieniędzy nie odzyskam bo robiłem to bez żadnej umowy, w tym czasie udało mi się tez dorobić przy innych pracach na kamerę lecz brakuje mi jeszcze trochę siana by wystartować z tematem... wiem ze to trochę brzmi jak żebranie i mi głupio z tego powodu to pisać ale stwierdziłem że warto spróbować skoro innym się udaje w ten sposób odłożyć na marzenia to czemu nie. Nie proszę abyście mi wpłacali pieniądze czy coś ale żeby przekazać znajomym może ktoś chciałby pomoc w ten sposób. Tak naprawdę każda przelana złotówka to już krok do spełnienia marzenia. Oczywiście tak jak jest opisane ludzie którzy zechcą przelać mi wyższa sumę po zakończeniu zrzutki wykonam projekt czy reklamę dla firmy lub nakręcę wesele czy podzielania cokolwiek.
Jak coś nie oceniajcie kto chce może mi pomoc a napewno kiedyś w jakiś sposób się odwdzięczę;) Poniżej przesyłam link dla chętnych.

https://zrzutka.pl/zkn5u9


Ps. Wiem ze ludzie zbierają na bardziej szczytne cele czy pomoc innym sam często niosłem pomoc takim osobom niedużym przelewem czego tak naprawdę nie poczułem a pomogłem w jakimś stopniu w walce np z chorobą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Theme created by Matti from Free Premium phpBB3 themes
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group